Av Cbt600b-1s
Av Cbt600b-1s
Av Cbt600b-1s
MOQ : 1 Unit
Av Cbt600b-1s Specification
  • Application
  • Cold Room, Chiller Room, Industrial Storage
  • Load Capacity
  • Standard Industrial
  • Features
  • Heavy Duty, High Performance, Corrosion Resistant
  • Noise Level
  • Low Noise, <50 dB
  • Equipment Type
  • Cold Room Blower Unit
  • Length
  • 600 mm
  • Refrigerant Type
  • Compatible with R404A, R134a
  • Temperature Range
  • -18C to +10C
  • Height
  • 1800 mm
  • Power Supply
  • 230 V / 50 Hz
  • Technique
  • Advanced Heat Exchanger Fins
  • Width
  • 600 mm